Ana sayfa
İletişim
Bize yazın
Uydutek Çözümler Ürünler Opsiyonel Donanımlar Servis Merkezleri Duyurular/Kampanyalar Basından
 
Ana Sayfa | Uydutek
 

Uydutek

TURPAK ELEKTROMANYETİK YAKIT İKMAL SİSTEMLERİ TİCARET AŞ. 1998 yılında, Hollandalı Yatırımcılar ile Türk girişimcilerin ortaklığı ile kurulmuştur.

Turpak ürünleri, Meksika'dan Romanya'ya, Hollanda'dan Pakistan ve Hindistan'a kadar, dünyanın 30 ülkesinde yaklaşık 10.000 istasyonda ve 2.000.000 araçta otomasyon sistemleri kurmakta, uluslararası Ar&Ge ve servis ağı sayesinde her türlü entegrasyon çalışmasını son derece süratli ve esnek bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Turpak, Türkiye'ye ilk taşıt tanıma sistemini ve istasyon otomasyonunu getiren şirkettir. Shell, Opet, BP, POAŞ, Total, Akpet ve Alpet petrol şirketlerinin Taşıt Tanıma ve İstasyon Otomasyon projelerinde çözüm ortağı olan Turpak, ürünlerini yaklaşık 6.600 istasyon ve 800.000 araçta kullanılmakta olup her ay bu rakama 250 yeni istasyon ve 15.000 araç eklenmektedir.

Türkiye'de ilklere imza atan Turpak, ilk entegre Market-Muhasebe otomasyonu ile yazar kasa yazılım ve entegrasyonunu başarılı şekilde dünyanın en büyük petrol şirketlerinde uygulayarak yaklaşık 10 yıl gibi kısa bir süre içinde kendi sektöründe pazar lideri olmayı başarmıştır.

Turpak yıllardan gelen tecrübesi ve deneyimleriyle birlikte Uydutek Filo Yönetim Sistemlerini müşterilerine sunmaktadır. Uydutek 2008 yılında Turpak tarafından güvenlik, verim, taşıt takip ve haberleşme konularında filo yöneticilerine nitelikli ve gerçek zamanlı bilgi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Uydutek , müşterilerine sadece sistem satmamakla birlikte, bu sistemlerin devreye sokulması sırasındaki tüm projeleri yönetmektedir. Müşterilerine sektörsel bazda özel projeler önerip , uygulamak istedikleri projeleri hayata geçirirken, Uydutek sorumluluğu üzerine almaktadır.

Turpak ayrıca Türkiye çapında konusunda gelişmiş ve tecrübeli servis ağıyla müşterilerine hatasız ve kusursuz hizmet vermektedir. Ayrıca 7/24 hizmet veren Çağrı Merkeziyle müşterilerinin memnuniyetini en üst planda tutmayı hedeflemektedir. Böylece Uydutek satış sonrası hizmetler ve etkin servis ağıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesinde mükemmeli sunan müşteri odaklı, yenilikçi, çevik ve sektöründe ilk tercih edilen şirket olmaktır.

Misyonumuz

Enerji sektörünün oyuncularının ve filo sahibi kurumların işlerini etkili yönetebilmeleri için baştan sona gerekli teknoloji, sistem ve hizmetleri sağlamak, şirketin değerini ve çalışanların refahını arttırmaktır.